Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 21 września 2010

Stowarzyszenie CAL szuka wolontariuszy!


Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej? Interesują cię zagadnienia związane z animacją społeczną? Myślisz projektowo? Jeśli tak, to Stowarzyszenie CAL jest miejscem odpowiednim dla Ciebie. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych  organizacji pozarządowych w Polsce. Pobyt u nas z pewnością pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. 

 Oferujemy przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy, udział w szkoleniach i wyjazdach oraz bezcenna praktykę, która przyda ci się w dalszej pracy zawodowej. Obiecujemy, że nie zostaniesz postawiony na kilka godzin przed maszyną ksero czy ekspresem do kawy. Wspólnie ustalimy zadania, które tobie pozwolą zdobyć nowe umiejętności, a nam w sposób właściwy wykorzystać twój potencjał.  

 Poszukujemy ludzi kreatywnych, systematycznych, odpowiedzialnych, chcących poznać wyzwania animacji społecznej, interesujących się tym, jak działają instytucje pomocy społecznej, domy kultury, biblioteki, jak wygląda system szkoleń pracowników i animatorów, na  czym polega praca metodą CAL. 

 Zapraszamy osoby w każdym wieku. Ludzi zainteresowanych sprawami administracyjnymi, ale i tych z umiejętnościami fotograficznymi i dziennikarskimi. Potrzebujemy wolontariuszy mogących przychodzić regularnie, jak i osoby, które mogą pomóc przy cyklicznych wydarzeniach. Umiejętności artystyczne, komputerowe, organizacyjne, pisarskie i interpersonalne mile widziane!

W CAL-u możesz współpracować przy wybranym wydarzeniu bądź projekcie. Prosimy o przesłanie kilku informacji na swój temat- parę słów o sobie, czym się interesujesz, jak wyobrażasz sobie swoją pracę, w jakim wymiarze czasowym, co pozwoli nam zorientować się w twoich zainteresowaniach i dzięki któremu znajdziemy dla ciebie odpowiednie miejsce w zespole. 

 Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres wolontariat@cal.org.pl
Zapraszamy na dyżury koordynatorek wolontariatu (po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie bądź mailowo), które odbywają się w:
Poniedziałek 9:00-11:00
Wtorek 10:00-12:00
Czwartek 15:00 -17:00
Adres i nr kontaktowy:
Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności
Ul. Podwale 13
Tel. 22 636 92 60

 * Stowarzyszenie CAL od ponad dziesięciu lat działa na rzecz rozwoju lokalnych społeczności. Siedziba stowarzyszenia mieści się w Warszawie ale działalność animatorów, trenerów i pracowników różnych instytucji społecznych skupionych wokół organizacji obejmuje całą Polskę. Ideą CAL jest integracja i partycypacja lokalna dla zrównoważonego rozwoju. Stowarzyszenie prowadzi programy, w ramach których wspiera instytucje (Ośrodki Pomocy Społecznej, Domy Kultury, Szkoły) i organizacje pozarządowe we wdrażaniu wypracowanego przez lata modelu działania CAL - modelu który ma na celu umacnianie społecznego charakteru działania instytucji, generującego pozytywne zmiany w środowiskach lokalnych. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz