Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 28 października 2010

Kawiarenka obywatelska

KAWIARENKA OBYWATELSKA!

Zapraszamy lokalnych samorządowców, przyszłych radnych i radne, przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych, mediów oraz mieszkańców do dyskusji przy kawie i ciastku na tematy związane z  Warszawą. Termin: 4 listopada  2010, w godz.16.30 – 18.30. Miejsce: Klubokawiarnia: „U Artystów”, ul. Mazowiecka 11 a.

Stowarzyszenie BORIS zaprezentuje wyniki raportu z badania „Mój samorząd” - Warszawa przeprowadzonego przez PBS DGA oraz ciekawe przykłady wzmacniające zaangażowanie obywateli w procesy decyzyjne. Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na pytania: Jak Nam żyje się w Warszawie? Komu ufamy? Czy jesteśmy aktywni tylko akcyjnie?  Stowarzyszenie 61 przybliży nam ideę www.mamprawowiedziec.pl – serwis dla wyborców, kandydatów i dziennikarzy.

W miłej atmosferze zabierz głos w dyskusji, zadawaj pytania, dowiedz się więcej o naszym samorządzie, wykaż się inicjatywą i zgłoś swój pomysł na funkcjonowanie samorządu.

Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoimi refleksjami na temat teraźniejszości oraz pomysłami na przyszłość Warszawy.

Potwierdzenie mailowe mile widziane – Magdalena Bąkowska magdab@boris.org.pl

Raport ilościowo-jakościowy dotyczący jakości życia w Warszawie dostępny na stronie: http://siecsplot.pl/strony/moj-samorzad/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz