Łączna liczba wyświetleń

środa, 13 października 2010

Październikowe plany

Za nami bardzo owocna i ciekawa rozmowa w Res Publice. Dziękujemy za wszystkie głosy, sugestie i przyjazną atmosferę naszej ulubionej redakcji. pod koniec tygodnia ukaże się relacja z tego spotkania, zapis dyskusji będzie można pobrać i wykorzystywać zawarte tam informacje- dla nas były na tyle inspirujące, że w końcu znalazłyśmy motywacje do zmiany i bloga i porządnego ogarnięcia strony.

Tymczasem zapowiada się bardzo pracowity czas, a kolejny tydzień będzie obfitował w wiele spotkań. I tych Q-ruchowych (zaczynamy przygotowywać się do Podwórkowej Gwiazdki) oraz innych- sąsiedzkich, warszawskich i obywatelskich. Na dobry początek proponujemy debatę obywatelską- 21. października w czwartek.


Zapraszamy lokalnych samorządowców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, mediów oraz mieszkańców do dyskusji przy kawie i/lub herbacie oraz ciastku na tematy związane z funkcjonowaniem naszego samorządu.

Stowarzyszenie BORIS zaprezentuje wyniki raportu z badania „Mój samorząd” - Warszawa przeprowadzonego przez PBS DGA oraz ciekawe przykłady wzmacniające zaangażowanie obywateli w procesy decyzyjne. Wspólnie będziemy szukać ...odpowiedzi na pytania: Czy Warszawa jest dobrym miejscem do życia? Czy Warszawiacy uczestniczą w procesie decyzyjnym? Czy władza jest otwarta, przyjazna i skuteczna? Stowarzyszenie 61 przybliży nam ideę www.mamprawowiedziec.pl – serwis dla wyborców, kandydatów i dziennikarzy.

W miłej atmosferze zabierz głos w dyskusji, zadawaj pytania, dowiedz się więcej o naszym samorządzie, wykaż się inicjatywą i zgłoś swój pomysł na funkcjonowanie samorządu.

Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoimi refleksjami na temat przeszłości, teraźniejszości oraz pomysłami na przyszłość Warszawy.

Raport dostępny na: www.boris.org.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz